Menu

O nas

Producent mebli – Andrzej Kuźnik powstała w 1984 roku. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, dynamiczną i odważną, poszukującą coraz to nowszych technologii i pomysłów. W ciągu wielu lat dzięki wielkiemu wysiłkowi i pozytywnemu zaangażowaniu firma stała się prężnym i nowocześnie wyposażonym zakładem. Oferujemy kompleksową zabudowę pomieszczeń kuchennych, tworząc niepowtarzalny styl każdego wnętrza.

Produkcję mebli opieramy na solidnych i sprawdzonych materiałach oraz wysokiej klasy akcesoriach. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klienta posiadamy duży wybór frontów meblowych i bogatą gamę kolorów. Ponadto jako uzupełnienie oferty proponujemy sprzęt gospodarstwa domowego oraz jego zabudowę.

Nowością w naszej ofercie są meble tapicerowane, zabudowy szaf wnękowych, meble hotelowe oraz stoły i krzesła. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz transport.

logo

Kontakt

tel./fax 62 731 68 18
tel./fax 62 731 60 54

Oferujemy kompleksową zabudowę kuchni. Nowoczesne i tradycyjne wzornictwo jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Proponujemy meble tapicerowane odpowiednie do każdego wnętrza. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwolą cieszyć się z nich przez długie lata.

Wśród naszej oferty znajdują się także zabudowy szaf wnękowych, meble hotelowe oraz meble łazienkowe